۱۱/۳۰/۱۳۸۹

اعلامیه شماره دو شورای هماهنگی راه سبز امید: فراخوان مراسم هفتم شهدای ۲۵ بهمن

 

 

تجمع حامیان جنبش سبز، ۱ اسفند، ساعت ۳ در تهران و شهرهای ایران در گرامیداشت شهدای ۲۵ بهمن

شورای هماهنگی راه سبز امید باصدور بیانیه ای از مردم ایران دعوت کرد روز یکشنبه، اول اسفندماه، به منظور هفتمین روز شهادت دو شهید تظاهرات ۲۵ بهمن و همچنین بزرگداشت یاد و خاطره سایر شهدای جنبش سبز،در تجمع های تهران و شهرستان شرکت کنند.
متن کامل بیانیه،شورای هماهنگی راه سبز امید به این شرح است:
با عرض تسلیت به مناسبت شهادت دو تن از جوانان مظلوم این مرز و بوم درتظاهرات ۲۵ بهمن و با گرامیداشت خاطره دهها شهید جنبش سبز، از ملت بزرگوار ایران دعوت می شود تا در تجمعات بزرگداشت هفتمین روز شهادت این عزیزان که روز یکشنبه اول اسفندماه ۸۹، ساعت ۳ عصر در تهران و شهرستانهای سراسر کشور برگزار می شود، حضور به هم رسانند.
این حضور پرشکوه در آستانه میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد بن عبدالله(ص) و امام جعفر صادق (ع)، علاوه بر حمایت قاطع از مواضع رهبران جنبش آقایان میر حسین موسوی و مهدی کروبی برای ادامه راه دشوار آزادی و کرامت انسان، نشانه اعلام همبستگی با هموطنان کرد در پاسداشت خون این دو عزیز ایرانی شیعه و سنی است که به پای مبارزه با استبداد دینی بر زمین ریخت.
شورای هماهنگی راه سبز امید
۲۸ بهمن

۱ نظر:

  1. بهتر نیست نام اراک رو از عنوان حذف کنید!؟
    وقتی قرار نیست ما اینجا کاری کنیم و منتظر باشیم ببینیم شهرهای دیگه چکار میکنن دیگه برای چی باید بگیم تو اراک هم جنبش سبز وجود داره.
    بهتره مثل پیروزی انقلاب، اراکیا صبر کنن وقتی کار بالا گرفت بیان وسط!

    پاسخحذف